Netwerk Event van de Powerful Business Women’s Club

Op 15 december, organiseren we onze volgende online meeting van de Powerful Business Women’s Club.
Ben jij een serieuze onderneemster die:

 • Wil levelelen met like-minded business vrouwen
 • Haar netwerk wil vergroten met sterke onderneemsters.
 • Eventueel personeel aan wil gaan nemen of meer wil gaan uitbesteden
 • Je netwerk wilt delen en samen wilt werken
 • Mischien wel internationale ambities heeft
 • En genoeg heeft van de vrouwenclubs met voornamelijk ZZP-ers

 

Dit wordt het programma

 

We starten om 17.30 uur

 • Start programa om 17.30 uur
 • Pitches door alle aanwezigen
 • Masterminding/intervisie met andere leden
 • Keynote speaker Roland Lampe, die spreekt over “Hoe vind je financiering als de bank niet thuis geeft”
 • Netwerken en eten

Einde van het programma 19.00 uur

Het staat je vrij om nog wat langer te blijven als je nog wilt netwerken met de andere aanwezige onderneemsters.

Deze meeting is online

Locatie

Als je deze meeting wilt bijwonen laat het dan even weten via info@powerfulbusinesswomensclub.com dan wordt je een zoom link toegestuurd

Over Roland Lampe’s presentatie

Roland Lampe

Roland Lampe

 

Over Roland Lampe

Roland R. Lampe (1946, Voorzitter) is één van de initiatiefnemers van het Kredietunie Initiatief. Roland studeerde rechten aan de Vrije Universiteit en Internationaal Recht aan de Universiteit van Amsterdam. Het bankvak leerde hij bij de Bank of America NT&SA en bij Rabomerica International Bank NV, een joint venture met Rabobank Nederland. Hij vestigde een bijkantoor van Rabobank Nederland in Den Haag en nam de reorganisatie en herpositionering ter hand van het bijkantoor van F. Van Lanschot Bankiers NV. Bij Peat Marwick Nederland was hij als senior manager verantwoordelijk voor Corporate Advisory Services, Cash- en Treasury Management,  en Venture Capital financiering. Hij was initiatiefnemer van de Venture Capital Gids, die hij een aantal jaren uitgaf voor Peat Marwick. Sinds 1987 heeft hij zijn eigen adviesbedrijf L&A Lampe & Associates bv. Hij is bestuurder van Kredietunie Nederland en voert tevens de directie over de Kredietunie bv, een “Credit Union Service Organisation” van Kredietunie Nederland. SheCredit wordt een onderdeel van de KredietUnie.

 

Over SheCredit en de Krediet Unie:

We geloven in een nieuwe economie, een deeleconomie en circulaire economie die voorbijgaat aan het wedstrijd- en schaarste denken, die ver weg staat van de aandeelhouderswaarde, de ‘winner takes it all’ mentaliteit, het spreadsheet- en m2 fundamentalisme. Deze SheConomie zorgt voor balans tussen mens en milieu, tussen man en vrouw, jong en oud, laag en hoogopgeleid. Ze is gebaseerd op een nieuw bewustzijn, ander gedrag, andere spelregels en systemen waarin sprake is van maatwerk, meervoudige waard creatie en horizontale accumulatie om de veerkracht van gebieden en gemeenschappen te vergroten.
Met vrouwelijk ondernemerschap en krediet als katalysator spreken we een onderbenut potentieel aan, waar financiering geen belemmering meer is voor de start en de groei van ondernemingen, waar een dynamiek ontstaat voor zowel maatschappelijke impact als voor persoonlijke en professionele groei én waar ondernemerschap als carrière-keuze voor vrouwen een vanzelfsprekende uitdaging is, in een harmonieuze, duurzame samenleving.

 

Als je voldoet aan de criteria van onze club, dan ben je van harte welkom om te komen. Klik dan op onderstaande button om je aan te melden.

 

De criteria voor deelname zijn

Minimum Omzet

Je moet een minimale jaarlijkse omzet hebben van  100.000 euro of ver daar boven.

Deel je Netwerk

De bereidheid om je netwerk te delen met de andere leden

Internationale ambities

Je schuwt het niet om groot te denken. Bijvoorbeeld internationaal gaan.

Zakendoen met de andere leden

Je wilt graag zakendoen met andere vrouwen als die bieden wat je zoekt.

 

Kom naar de Powerful Business Women’s Club

Missie

Het verbinden van en empoweren van sterke onderneemsters, zodat ze kunnen groeienh met hun bedrijf naar het volgende niveau en zodoende meer impact kunnen maken.

Visie

Se Start van Powerful Business Women’s Club chapters in meedere grote steden in Nederland

Hier vinden vrouwen:

– Kennis en skills om hun bedrijf te laten groeien door de aangeboden workshops tijdens de meetings.
– Een like-minded netwerk met sterke onderneemsters.
– Een network om samen zaken te doen
– Intervisie en mastermind mogelijkheden.

 

Over de oprichtster

 

Tineke Rensen is ruim 30 jaar onderneemster.
Zij is voormalig Nederlands kampioen wildwaterkayakken.

Ze heeft enorm veel internationale business ervaring. Voorheen had ze een internationaal outdoor en survival bureau.
Ze is internationaal spreker.

Het is altijd haar passie geweest om mensen te helpen groeien naar hun volgende niveau. Voorheen deeed ze dat in de sport en nu met ondernemen.

Al heel lang was Tineke op zoek naar een stevig onderneemsters netwerk. Ze vond het helaas niet. Haar criteria, om uitgedaagd te worden, rolmodellen te vinden, en om op een gelijkwaardig niveau te kunnen sparren over ondernemerschap waren niet te vinden in alle andere vrouwen netwerken die ze heeft bezocht. Daarom richtte ze haar eigen netwerk groep op. “Powerful Business Women’s Club”

 

Een impressie van onze lancering

 

 

Aanbevolen door bedrijven als:

Als je deze keer niet kunt komen stuur geruct een email, dan kunnen we je voor de eerstvolgende meeting uitnodigen. info@PowerfulBusinessWomensClub.com

Als je jezelf aanmeldt dan ga je akkoord met onze  terms and conditions!